Coś więcej niż wolontariat

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić.”

Antoine de Saint-Exupéry

Wolontariat w Hospicjum Pomorze Dzieciom

Naszym głównym celem jest pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. W tych trudnych, a zarazem pięknych momentach potrzebujemy również wsparcia wolontariuszy.
Wolontariat to wspaniały czas, to bycie dla innych, to obecność w ciszy, to dawanie innym uśmiechu, to dzielenie się swoimi zainteresowaniami, to niesienie życzliwości.

Czym możesz zajmować się w ramach wolontariatu?

Wolontariat może mieć różne formy działalności. Każdy potrafi odnaleźć tu swoje miejsce. Szukamy ludzi o różnych umiejętnościach. Pięknych Aniołów, którzy będą czuwać, prowadzić, otaczać opieką, pomagać, dzielić się radością, kolorować świat, inspirować…
 

Swój potencjał możesz wykorzystać na wiele sposobów, m.in. pomoc w pracach biurowych,w przygotowaniu i realizacji projektów charytatywnych, w organizacji wydarzeń i akcji charytatywnych, kwestowaniu, tworzeniu rękodzieła i prac plastycznych, itd. A może masz inny pomysł, którym chciał(a)byś się podzielić?
 

W każdym potrafimy odkryć coś wyjątkowego. Każdy wolontariusz wzbogaca nasze hospicjum o nowe doświadczenia i perspektywy. Zostawia trwały ślad.

Wolontariat w hospicjum to:

 

  • niezwykła przygoda
  • rozwijanie skrzydeł
  • niesamowite spotkania
  • odkrywanie pasji
  • spełnianie marzeń
  • patrzenie wysoko w górę
  • odnajdywanie piękna
  • radość z małych rzeczy

Jak zostać wolontariuszem?

Szukasz swojego miejsca? Chcesz, aby Twoje zaangażowanie, wiedza, doświadczenie i wolny czas zostały wykorzystane dla dobra innych?
Jeśli jesteś zainteresowany wolontariatem w hospicjum, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą, aby Cię lepiej poznać. Będzie nam bardzo miło rozpocząć z Tobą współpracę! 

Kontakt:
hospicjum@pomorzedzieciom.pl

Wpłać jednorazowy datek na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom. Każda przekazana darowizna pomoże nam zapewnić specjalistyczną pomoc medyczną podopiecznym hospicjum.

Pomóż jednorazowo

Wybierz jedną z kwot wpłaty Regulamin darowizny
lub wpisz
Imię
Nazwisko
E-mail